Kabel BNC-banan premium, zestaw

W Pico wiemy że prawidłowe przeprowadzenie diagnozy wymaga najwyższej jakości kabli. Właśnie dlatego nasze premium kable zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o współpracy z oscyloskopami.

Seria kabli premium jest kolorowana z odłączaną masą. Kolor kabla Pico można łączyć z kolorem przebiegu wyświetlanego na ekranie dzięki czemu dokładnie wiesz skąd pochodzi dany sygnał.

Kabele TA125, TA126, TA127, TA128 są w pełni ekranowane dzięki czemu do badanego sygnału dostaje się mniej zakłóceń. W odróżnieniu do innych kabli które mogą cierpieć z powodu zakłóceń co w konsekwencji może doprowadzić do błędnej diagnozy, kable Pico dają Tobie pewność dobrej jakości mierzonego sygnału.

Kable Pico w porównaniu do kabli wielu innych producentów, posiadają grubą żyłę i dobre mocowania - gwarantuje to wytrzymałość kabla.

Opis produktu:
Długość kabla: 4x3m
Złącze: Od strony oscyloskopu BNC, z drugiej strony złącza sygnałowe (czerwone) i masowe (czarne) typu banan (4mm). Złącza bananowe z jednej strony posiadają pin męski, z drugiej strony gniazdo żeńskie
Numer katalogowy: TA125, TA126, TA127, TA128
Producent: Pico Technology
Dystrybutor w Polsce: ATLANTEC