Zestaw diagnostyczny idealny dla Ciebie


Elektronika samochodowa staje się z każdym dniem bardziej złożona.
Masz problemy z wykrywaniem przyczyn awarii?

Z zestawem Pico Automotive Diagnostic Kit wcale nie musi tak być!

Pico Automotive Diagnostics Kit zmieni Twój komputer w profesjonalne narzędzie diagnostyczne do wykrywania przyczyn awarii coraz większych ilości czujników, obwodów elektronicznych i układów wykonawczych. Pomyśl o PicoScope jak o "rentgenie diagnostycznym" który daje Tobie możliwość zobaczenia wnętrza obwodów elektronicznych pojazdu.

Pico Automotive Diagnostics Kit bazuje na doskonałych oscyloskopach Pico przeznaczonych dla motoryzacji. Te oscyloskopy o wysokiej częstotliwości próbkowania po podłączeniu do komputera PC za pomocą interfejsu USB są zdolne do zbierania 250 milionów próbek na przebieg umożliwiając przechwycenie złożonych przebiegów występujących w obwodach samochodów włączając sygnały protokołu CAN czy FlexRay. Ponad to przebiegi można powiększać aby przeanalizować wybrany fragment. Dołączone orogramowanie PC umożliwia zapisanie przebiegów w celu późniejszego porównania, wydrukowanie ich lub przesłanie za pomocą poczty e-mail.

Przystosowane do diagnostyki każdego nowoczesnego pojazdu

Pico Automotive Diagnostics Kit może być używany do pomiarów i testowania wszystkich obwodów elektrycznych i elektornicznych w dowolnym nowoczesnym aucie, m.in:

Przyszłościowe

W odróżnieniu od seryjnie produkowanych narzędzi diagnostycznych, PicoScope może pracować z każdym producentem czy modelem silnika nie ważne czy jest on Benzynowy, Diesel, Elektryczny czy Hybrydowy.

Pico Technology to lider rynku z 20 letnim doświadczeniem w budowie oscyloskopów z interfejsem PC. W odróżnieniu od konkurencji, oscyloskopy PicoScope zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o diagnostyce pojazdowej. Oferują one niedoścignione rozwiązania w rozdzielczości, wielości pamięci, szybkości próbkowania oraz oprogramowania.

“Wspaniałe narzędzie diagnostyczne, bardzo dokładne
w przystępnej cenie z łatwym w obsłudze interfejsem”
—magazyn PMM

Łatwe w użyciu

To funkcjonalne i elastyczne narzędzie diagnostyczne zaprojektowane zostało z uwzględnieniem prostoty obsługi i może być używane zarówno przez początkujących jak i doświadczonych użytkowników.

Zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiego grona użytkowników, od małych warsztatów prywatnych po duże serwisy. Nasze urządzenia używane są z powodzeniem przez producentów samochodów. Istnieje możliwośc dostosowania produktu do potrzeb dużych firm.

Urządzenie zasilane jest z portu USB komputera i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych przewodów do zasilania urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie jest lekkie i zawsze gotowe do użycia, ponieważ nie potrzebuje baterii czy akumulatorów.

Funkcjonalne oprogramowanie

Zestaw zawiera rozbudowane i jednocześnie proste w użyciu oprogramowanie PicoScope Automotive. Aby przetestować wybrany czujnik lub obwód wystarczy wybrać go z listy, a oprogramowanie wczyta odpowiednie ustawienia i wyświetli szczegółowe instrukcje na temat podłączenia sond pomiarowych, informacje o diagnozowanym obwodzie oraz porady dotyczące interpretacji wyświetlanego przebiegu i diagnozowania problemu.

Wszystkie oprogramowania Pico automotive są darmowe dotyczy to również darmowych aktualizacji.

Rewelacyjny stosunek jakości i funkcjonalności do ceny

Zestawy Pico Automotive Diagnostic Kits nie potrzebują dodatkowych interfejsów do różnych modeli pojazdów, a oprogramowanie jest na bieżaco aktualizowane. Aktualizacje oprogramowania (np. uwzględniające nowe modele samochodów) są bezpłatne, dzięki czemu eksploatacja zestawu nic nie kosztuje.

“Najlepsze narzędzie w warsztacie. Ten zestaw jest wart znacznie więcej niż kosztuje. Polecam i żałuję, że nie wiedziałem o tym produkcie 3 lata temu”
Nigel Tilley, Aussie Tune Australia

Aby zaspokoić budżety wszystkich użytkowników, Pico automotive kits są dostępne zarówno w wersjach 4–kanałowych jak i 2–kanałowych. Dostępny jest również Diesel Diagnostics Kit dla testowania pojazdów z napędem diesel.

Wielokrotnie nagrodzona konstrukcja

Automotive Diagnostics Kit wygrał wiele znaczących nagród między innymi: Magazyn Commercial Vehicle Workshop — Top Product, Professional Motor Mechanic magazine — Produkt roku 2003, Magazyn MOTOR — zwycięzca konkursu Top 20 Tools roku 2003, Magazyn Professional Motor Mechanic — Produkt roku 2002

award winning diagnostic tool

Pełne wsparcie techniczne

Używanie zestawu Pico Automotive jest szybkie i proste, ale jeżeli potrzebują Państwo pomocy lub porady świadczymy następujące usługi pomocy technicznej: