Tak się ostatnio zastanawiam, na co przede wszystkim zwrócić uwagę, przy wyborze miejsca do noclegu? Ostatnio nie mam żadnych miłych doświadczeń z tym związanych. Niestety raz zarezerwowałam pokój, po czym okazało się, że został on zarezerwowany dla dwóch par, w tym samym dniu. Planując wycieczkę nad morze, nie chciałam by przy wyborze hotele nad morzem sytuacja się powtórzyła. Chociaż raz chciałam mieć takie wakacje, jakie sobie wymarzyłam.

Mój mężczyzna również chciał mieć spokój, odpocząć w końcu, najlepiej w wodnym łóżku. Chyba nie muszę mówić, że znaleźć hotel z takim luksusem jest tak na prawdę nie łatwo. Mimo wielu trudów, znalazłam hotel, który był odpowiedni do tego celu. W końcu miałam pewność, że pojadę i przede wszystkim odpocznę, a i spędzę miło czas z moim facetem.
Dawno nie mieliśmy chwili dla siebie, więc należało nam się. Teraz pozostało czekać do wakacji, a dwa: modliliśmy się, aby nas zastała ładna pogoda. Wiecie, jak to bywa. Czasem po prostu możemy być nią rozczarowani.